Dr. Mirzaei
Dr. Mirzaei

درباره ما

با پیشرفت روز به روز کسب و کار ها روند رشد و پربار تر شدن مجموعه‌ها با چالش‌های متعددی روبه‌رو می‌شوند.

ما در تلاشیم با گسترش دید کارآفرینان و صاحبان کسب و کار در زمینه‌های مالی و مدیریتی برای بهبود رشد کسب و کار‌ها در یک مسیر قدم برداشته و به تعالی در کسب و کار نزدیک‌تر بشیم. به این منظور مطالب و دوره‌هایی درنظر گرفته شده است که با بهره گیری از دانش کوچینگ در این مجموعه ارائه می‌شود.

نتایج دوره

بازگشت سرمایه

با تکیه بر مطالب و تجربیات علمی

دید گسترده

تحلیل سود کسب و کار

روش نوین

آموزش آکادمیک مطالب مرتبط با کسب و کار

ضمانت

پیشرفت در صنعت و تخصص

گفته های
اعضای آکادمی

مفتخرم از اینکه سال ۹۴ دانشجوی شما بودم و الان چند سال میشه که همکارتون هستم، از هر دو تجریه خاطرات خیلی خوبی دارم. موفقیت هر چه بیشتر شما و دانشجویانتون رو آرزو می‌کنم.
امیر سلیمی
سلام، ندا شاه‌علیلو هستم، مدیر یک سالن زیبائی در کرج. من اواسط ۹۹ با آکادمی آشنا شدم و از نتایج همکاریمون با دکتر میرزایی یکیش افزایش ۳۴۰ درصدی سود سالن بود.
ندا شاه علیلو

دکتر هادی میرزائی

در اولین روز آخرین فصل سال در شبی خنک و آرام در شهر اولین‌ها دیده به جهانی گشودم که تاریکی آن شب روشنی جذابی بود برای من انگار مرا افریدند تا من هم یک کاآفرین باشم به روایتی اولین داد وستد من در سن ۴ سالگی رخ داد و نخستین محل کسبم در ۸ سالگی بنا شد درست متوجه شدید دوم ابتدایی که بودم مغازه‌ای را اجاره کردم که دیگر نیاز به گرداندن چرخ دستی اجاره‌ای بقال محله‌مون نداشته باشم جالب اینجاست ……. که هیچ نیاز و فشار مالی بر روی من و خانواده‌ام نبود و خانواده‌ی نسبتا مرفه و خوش نامی داشتم که در آسودگی به سر میبردن ولی علاقه به بیزینس و داد و ستد در من انگار ذاتی بود.

تحصیلات و این داستان ادامه یافت تا این که ماجرا به بازارهای رسمی کشید و بیرون از مرزها رشد یافت و تجارت‌های بین‌المللی شکل گرفت طوری که قبل از اتمام تحصیلات متوسطه تجارت‌های جالبی شکل گرفته بود در بازار هند و دیگر کشو‌رها اعتباری کسب کردم. همین علایق و ذوق و شوق مرا به تحصیلات مرتبط سوق داد رشته مدیریت بازرگانی با گرایش صادرات و واردات مسیری جدید را بر من نشان داد که تا حالا ادامه دارد.

Dr. Mirzaei

بنده هم‌اکنون دانشجوی Post DBA در شاخه استراتژیک ودانش اموخته مدیریت حرفه ای کسب و کار یا Doctorate of Business Administration هستم.

 

در طول ۳۰ سال گذشته صدها کتاب، دوره، سمینار و همایش همچنین صدها دانشپذیر و مراجع همدم رشد فکری‌ام بوده‌ند، هستند و خواهند بود‌.

اکنون که نتیجه تلاش‌های یادگیری و یاد دهی‌های گذشته و البته نتایج دوستان و همراهانم رو میبینم، احساس قشنگی به من میبخشد و تقسیم وتسهیم این حس برایم لذت بخش‌تر هست.

"مدیریت عبارت است از متقاعد کردن مردم برای انجام کارهایی که نمی خواهند انجام دهند. در حالی که رهبری، الهام بخشیدن به افراد برای انجام کارهایی است که هرگز فکر نمی کردند می توانند انجام دهند."
- استیو جابز

کنجکاوی خود را در بلاگ سایت بیشتر دنبال کنید.